Netonia - O mnie

Netonia to firma, która powstaje z marzeń i dzięki temu zawdzięcza swoją wyjątkowość. Obecnie tworzę ją sam z wieloletnim doświadczeniem w branży IT.Netonia - Moja wizja

Netonia to Usługi IT

Klienci z którymi się już spotkaliśmy liczą na jakość i uczciwość. Nigdy nie zawodzimy pod tym względem. Zazwyczaj gdy, ktoś potrzebuje pomocy informatycznej to pojawia się z polecenia innego. Sprawa jest dość prosta. Trafiają się nam coraz częściej klienci bezpośrednio z Internetu o różnych zawodach, potrzebujący specyficznych usług IT. Jeśli jest coś, czego nie jesteśmy w stanie zrobić sami, odgrywamy rolę pośredniczącą z zaprzyjaźnionymi Informatykami a nie konkurencję. Staramy się o możliwie najłatwiejsze rozwiązanie dla klienta. Stawiamy na najszybsze i najłagodniejsze działanie.

Netonia to Programowanie na zamówienie

Outsourcing IT jest jednym z najlepszych sposobów na znaczącą redukcję kosztów operacyjnych i jednocześnie polepszenia funkcjonowania runku IT. Obecnie każda firma, która stanowi konkurencję dla innych i istnieje na rynku musi posiadać swoją własną infrastrukturę informatyczną. Bezpieczniej, taniej jest takiej firmie skupić się na swojej działalności i rozwijać w swojej branży, zaś sferę informatyczna powierzyć firmie posiadającej doświadczenie i specjalistów w tej branży. To właśnie pragniemy zaoferować.


Zapraszam wszystkich do współpracy.